یازدهمین همایش آزادگان کمپ10 رمادی برگزار شد
۲۹ خرداد ۱۳۸۹

Imageیازدهمین همایش مجمع فرهنگی سید آزادگان کمپ10 رمادی از تاریخ ۲۴لغایت۲۸ خرداد ۸۹ با حضور تقریبی 150 نفر از آزادگان سرافراز سراسر کشور در استان مازندران  در شهرستان ساری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان این مراسم با حضور استاندار محترم و فرماندهی محترم سپاه کربلا ، رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران ، نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفین ، نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج وزارت خانه ها وبا همکاری و حضور موسسه فرهنگی پیام آزادگان به مدت 3 روز برگزار گردید.

آزادگان در این همایش از شهر ساری -خانه حضرت آیت ا... کوهستانی ره در روستای کوهستان؛پارک ملت ؛عباس آباد و گوهرتپه بهشهر و همچنین با اجرای مراسم زیارت عاشورا بر سر مزار شهدای آزاده کمپ ۱۰ ؛شهید آزاده مهندس عباسعلی مظلومی در بهشهر شهید آزاده سید جواد حسینی نژاد در قایم شهر و زنده یاد محمد جعفر متعقدی در بابل وبرگزاری همایش در حسینه عاشقان کربلا ساری و شب خاطره و دریا بابلسر از دیگر برنامه های این همایش بوده است.


  نوشته شده در  یکشنبه سی ام خرداد ۱۳۸۹ساعت 22:23  توسط جعفر مزیدها  | 

 

Image اولین جلسه مجمع شرکت خودکفایی آزادگان امروز 23 اردیبهشت در هتل هویزه تهران با شرکت نمایندگان سهامداران آزاده تشکیل شد.در این جلسه که به صورت غیر رسمی و به منطور آشنایی اعضای جدید مجمع از فعالیت ها و عملکرد و دارایی های مجموعه شرکت های تحت پوشش شرکت خودکفایی و اقتصادی آزادگان برگزار گردید، حجت الاسلام و المسلمین  ابوترابی نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی به حضار خیر مقدم گفتند.در ادامه برنامه سعید اسماعیلی مسئول پروژه توزیع برگه های سهام آزادگان گزارشی از نحوه توزیع برگه های سهام و میزان پیشرفت آن ارائه داد.
پس از آن قاسمی مدیر عامل موسسه فرهنگی پیام آزادگان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های موسسه خاطر نشان کرد،ضمن اطمينان و اميدواري نسبت به فعاليت اعضاي فعلي هيئت مديره و تتشويق و حمايت آنان بايد بر عملکرد کلی شرکت نیز نظارت جدی داشت.
همچنین کیانی جانشین موسسه برنامه های آینده موسسه به ویژه برنامه های بیستمین سالگرد ورود آزادگان را برای حضار تشریح کرد.
در ادامه سعید اوحدی مدیر عامل شرکت خودکفایی آزادگان گزارس مبسوطی از میزان دارایی ها، برنامه های آینده شرکت و پروژه هایی که به زودی قرار است افتتاح شوند ارائه داد.
او در گزارش خود به نگرش مثبت بورس و افزایش قیمت سهام گروه صنعتی مینو پس از افتتاح خط تولید آدامس بدون قند به عنوان یکی از موفقیت های مجموعه اشاره کرد و اعلام نمود جلسه رسمی مجمع در اواخر خرداد ماه تشکیل خواهد شد.
لازم به یادآوری است،  در این جلسه تعدادی از آزادگان از جمله آقایان مزیدها و غفاری مطالبی راجع به سهام و  مجمع عمومی بیان داشتند. در خلال توزیع برگه های سهام بین آزادگان به ازای هر یک هزار نفر آزاده، یک نفر برای شرکت در جلسات مجمع به عنوان نماینده آزادگان انتخاب شدند. که از استان مازندران آقایان جعفر مزیدها و میکائیل فرج پور و استان گلستان آقایان حسین ربیعی و اله قلی غفاری انتخاب شدند. در این مراسم نماهنگی از سید آزادگان به مناسبت فرارسیدن ایام سالگرد ایشان پخش شد.
  نوشته شده در  دوشنبه دهم خرداد ۱۳۸۹ساعت 19:30  توسط جعفر مزیدها  | 
روز چهارشنبه مورخ ۱۲ خرداد همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء مراسم سالگر سید آزادگان شهید ابوترابی  ، ارتحال معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و دوازهمین یاد واره  ۲۴ تن از آلاله های سرخ شهادت  محله زیروان بهشهر در مسجد جامع برگزار میگردد.
 
Imageبه گزارش مسئول هیات آزادگان بهشهر  آقای جعفر مزیدها دوتن از شهدای این محله از آزادگان شهید بنامهای شهید  علی اصغر بابایی و  شهیدمهندس  عباسعلی مظلومی آزاده کمپ دهی  می باشند، در این مراسم علاوه بر سخنرانی سرادر سرتیپ دوم اسدی مشاور عالی مقام معظم رهبری در ستاد فرماندهی کل قوا و فرمانده اسبق نیرو زمینی  و مداحی آقای اکبرنژاد ، خاطراتی از سید آزادگان بیان خواهد شد.
ستاد برگزاری یاد واره شهدا و هیات چهارده معصوم(ع) آزادگان بهشهر، از همه اقشار مردم قدر شناس بویژه آزادگان عزیز دعوت می نماید در این مراسم شرکت کنند.
  نوشته شده در  دوشنبه دهم خرداد ۱۳۸۹ساعت 19:4  توسط جعفر مزیدها  | 
روز شنبه اول خرداد ۱۳۸۹ Image
روحانی آزاده حجة الاسلام والمسلمین محمد تقی صباغی نماینده ولی فقیه در بسیج کارمندان به همراه جمعی از کارکنان آن نهاد از موسسه فرهنگی پیام آزادگان دیدار کردند و در جلسه ای با دکتر قاسمی راههای همکاری جهت ترویج و نشر فرهنگ مقاومت و ایثار را بررسی کردند.
حجة الاسلام والمسلمین صباغی آمادگی بسیج کارمندان در برگزاری مراسم سالگرد ورود آزادگان و برپایی نمایشگاه کتاب و برگزاری جلسات کاری با بسیج هر وزارت خانه را اعلام کرد.
یادآور می شود حجة الاسلام و المسلمین صباغی از روحانیون آزاده اردوگاه رومادی 10 می باشد که تلاش های زیادی در حفظ روحیه معنوی و مقاومت آزادگان در اردوگاههای رژیم بعث داشتند.
  نوشته شده در  دوشنبه دهم خرداد ۱۳۸۹ساعت 18:49  توسط جعفر مزیدها  | 
 
  POWERED BY BLOGFA.COM